e68e5f882f6d02ff556835af7f82ba6c

Ігри нового покоління

Posted on Posted in Будні

14 лютого в дошкільному закладі пройшла зустріч педагогів у форматі круглого столу з використанням інтервізії (робота в колах). Темою зустрічі стала сюжетно-рольова гра. Ця тема є важливою й, одночасно, дуже важкою для вихователів. Постійно не вистачає чогось, щоб організувати гру: часу, іграшок, грамотних _DSC5166батьків, бажання. Під час круглого столу вихователі разом намагалися відповісти на запитання: чому діти стали мало грати в сюжетно-рольові ігри? Які іграшки необхідні для того, щоб організувати якісну сюжетно-рольову гру? Чому необхідно вчити дітей грати в сюжетно-рольові ігри? Що відбувається з людиною, яка не дограла в дитинстві? І головне, як уникнути таких наслідків?

Педагоги досить серйозно поставилися до розв’язання поставлених запитань. Обговорення в групах проходило активно, вихователі намагалися знайти найоптимальніші шляхи для вирішення проблеми гри в дошкільному дитинстві._DSC5161

Буде неправдою сказати, що ми знайшли однозначне, легке рішення. Однак були намічені певні орієнтири,  що допоможуть якісніше організувати гру дошкільників. Адже, саме гра виховує ті цінні якості особистості, що так потрібні маленькій людині.

Однозначно можна сказати, що такий формат проведення сподобався педагогам, ніхто не залишився байдужим, всі змогли висловити свої думки й були почуті. Під час рефлексії вихователі досить високо оцінили корисність круглого столу.

Поширити посилання:

One thought on “Ігри нового покоління

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *