flat-background-with-chronometer-and-hands-holding-a-checklist_23-2147613034

Контрольна для батьків – продовження

Posted on Posted in Будні

Пройшов ще один тиждень цікавого життя в дитячому садочку.

Розпочався він із занять в групі з найменшими. Малюки групи №5 «Сонечко» із Антоніною Сергіївною потрапили в магазин іграшок. Чого там тільки не було: і ляльки, і машинки, і м’ячики. Все-все назвали діти, а потім ще й намалювали. А що? Ви вже точно знаєте.

Як Ви думаєте, яке заняття в дитячому садочку найемоційніше ? Ну, звичайно ж, музичне. Вихованці із групи №9 «Ведмедик» разом із Анастасією Ігорівною  та Іриною Олександрівною слухали веселу музику, впізнавали на звук музичні інструменти і, навіть, познайомилися із новим, суто українським, музичним інструментом. А ще вони співали, танцювали та грали у веселу музичну гра, Ви ж знаєте в яку?

Діти із групи №6 «Дзвіночки» разом з Яною Олександрівною  вчилися складати розповіді про тварин, а ще грали в різні мовленнєві ігри із гостем заняття – котом Мурчиком.

Старші дошкільнята з групи №4 «Веселун» разом із Юлією Володимирівною відправилися в чарівний світ грамоти. Знайомство із звуком /б/ пройшло і весело, і повчально.

Під час музичного заняття в групі №7 весь світ завмер. Як Ви думаєте, чому? Бо звучала колискова. Й не тільки в запису, малеча теж співала ті пісні, які чули від мами. Це було неймовірно. А ще разом із Галиною Анатоліївною та Іриною Олександрівною діти розучували новий хоровод, нову пісню та грали в дуже цікаву гру, Ви ж знаєте в яку?!

Закінчився тиждень з найменшими вихованцями групи №5 «Сонечко». Цього разу, разом із Антоніною Сергіївною, дітвора відправилася в гості до бабусі в село. Вони там зустріли дуже багато свійських тварин, послухали їх голоси та дуже вправно відгадали, хто як кричить. А коли повернулися в групу, до них в гості завітали лісові звірята разом із музичним керівником Іриною Олександрівною. Всі разом вони співали, танцювали, грали в ігри.

Минув ще один тиждень, а це значить діти стали розумнішими, вправнішими, кмітливішими. А ще скільки всього попереду! Залишайтеся з нами!

Поширити посилання:

One thought on “Контрольна для батьків – продовження

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *