12053673-Business-Attention-exclamation-mark-with-up-hand--Stock-Vector-punctuation

До уваги батьків!

Posted on Posted in Будні

Про пільги щодо позачергового та першочергового зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів

Звертаємо Вашу увагу, що Закон України «Про міліцію» втратив чинність, в дію вступив Закон України «Про Національну поліцію», в якому не визначені пільги для поліцейських щодо першочергового влаштування дітей до ДНЗ. Крім того, ст.23 Закону України «Про Державну кримінально-виконавчу службу» щодо соціального захисту персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України визначає відповідні пільги з посиланням на ст.22, 23 Закону України «Про міліцію», що втратив чинність.

У п.4 ст.83 Закону України «Про прокуратуру» (1697-18) визначено, що передбачені п.4 ст.13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та іншими законодавчими актами про військову службу соціальні і правові гарантії поширюються на військовослужбовців військової прокуратури. Таким чином, пільгами щодо першочергового влаштування дітей до ДНЗ згідно з вищезазначеними Законами користуються військовослужбовці, військової прокуратури.

Зберігаються пільги щодо влаштування дітей до ДНЗ, що встановлені відповідно до п.17 ст. 20, п.1 ст.21, п.1 ст.22 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (позачергове обов’язкове забезпечення дітей місцями у ДНЗ незалежно від відомчої підпорядкованості) та відповідно до п. 4 ст. 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (дітям військовослужбовців за місцем проживання їх сімей у першочерговому порядку надаються місця у ДНЗ).

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *