slide_11

АТЕСТОВАНІ!

Posted on Posted in Будні

dozvilni_dokymentu_dla_tumchasovoi_sporudu      Хочемо поділитися важливою та радісною новиною – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №270 “Іскринка” Запорізької міської ради Запорізької області гідно пройшов державну атестацію, яка відбувалася з 30 листопада до 19 грудня 2015 року.

     Експертиза дошкільного закладу почалася з публічної презентації закладу – 1 грудня. На презентації були присутні всі члени атестаційної комісії, працівники закладу та представники батьківської громадськості. Завідувач ДНЗ Сукач Наталя Петрівна представила на розгляд присутніх доповідь про результати роботи колективу за останні три роки, яка супроводжувалася слайдами презентації. Протягом 5 робочих днів в ДНЗ працювали представники комісії, кожен член якої перевіряв певне коло питань.

     За новим Порядком проведення державної експертизи навчальні заклади вже не отримують відзнаку за результатами атестації. Однак, з гордістю констатуємо, що більшість членів комісії в своїх довідках відзначили високий рівень діяльності адміністрації та педагогічного колективу під керівництвом завідувача ДНЗ Сукач Н.П.1495809_html_2dfdbe75

     28 грудня 2015 року ми отримали підсумковий наказ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, в якому зазначено:  “визнати дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 270 «Іскринка» Запорізької міської ради Запорізької області атестованим”.

     Ми щиро вдячні всім небайдужим, хто допоміг нам подолати цей важливий крок. Колективу закладу за плідну, не завжди вдячну працю, батькам за підтримку та розуміння, членам комісії за високу оцінку нашої роботи і, звичайно ж, нашим вихованцям, оскільки саме для них ми працюємо!

 

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *