i (1)

Підсумок Дня щастя

Posted on Posted in Будні

Щастя є!

          18 лютого  ми оголосили Днем щастя. Чому? Напевне, саме простого людського щастя  не вистачає в нашому сьогоднішньому нелегкому житті.

          Ми вирішили попитати наших вихованців: “Що ж таке щастя?” Відповіді були дуже IMG_6378різноманітні, звичайно, були однакові, типу: “Щастя – це коли тебе люблять”, однак, були й оригінальні. Найцікавіші відповіді дітей розмістили на сходинкових маршах  дитячого садка й були дуже задоволені, що вони не лишили байдужими дорослих.

          Ще цього дня діти в групах створювали Птахів щастя. Кожен вихователь підійшов дуже творчо до виконання цього завдання. Дехто  роздав Птахів додому, хтось влаштував виставку в групі, вихованці групи №8 “Бджілка” виготовили Птаха IMG_6328всі разом, подарувавши йому кожен своє перо та розмістили свого красеня на центральній виставці Тижня.

          Не менш захопливими стали розповіді, казки, невеличкі есе за темою “Наш малюк найкращий” Група №9 “Ведмедик” виготовила цілу книгу про своїх малюків. Не менше постаралися й батьки групи №4 “Веселун”, їх роботи були яскравими, а оповідання захопливими. Нікого не залишила байдужою казка про Маленького принця з групи №5 “Сонечко”.IMG_6373

           Дуже хочеться подякувати батькам за їхню не байдужість, бажання брати участь в запропонованих заходах!

          А ще в День щастя ми отримали листи від таємних друзів. Їх виявилось чимало, і ця пошта також принесла щастя нашим дівчатам.

          Взагалі День щастя видався щасливим!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *