ZUCH

Берись дружно – не буде сутужно

Posted on Posted in Будні

       Протягом квітня в дошкільному закладі проходили акції в рамках Міського екологічного 1місячника “Краса Землі моєї”. Нас дуже зацікавила програма Всеукраїнського екологічного фестивалю “Чистофес”. Ми вирішили, що наш дитячий садок повинен бути найчистішим та найкрасивішим місцем в Шевченківському районі та в місті взагалі.

        До суботників долучилися й дорослі, й маленькі. Скопували грядки, висаджували квіти та кущі. В нашому садочку з’явився молодий дубочок та український символ – калина. На деревах красуються пташині будиночки.

       Найактивнішим батьківським колективом виявився колектив групи №3 “Їжачок” вихователі Вельможко Л.І., Костенко І.А. Протягом неділі, 24 квітня, вони пофарбували весь майданчик, прикрасили клумби новими квітами, побілили дерева різнокольоровим3 ура вапном. Тепер на майданчику дітей зустрічає намальований веселий їжачок.

          Велика подяка всім: вихованцям, працівникам дитячого садка та, звичайно, батькам за активну участь в усіх весняних акціях. Тепер наша задача підтримувати порядок і красу в нашому садочку. Все велике починається з малого, не відмовляйтеся брати участь в малому, не будьте байдужими, і разом нам все під силу!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *