651813

О, как беззащитна планета Земля!

Posted on Posted in Будні

           Протягом тижня з 18 до 22 квітня в закладі була проведена виставка плакатів “Природа наш дім” приурочена до Міжнародного дня Землі в рамках Міського екологічного місячника IMG_7520“Краса Землі моєї”.

          У виставці взяли участь практично всі групи. Були виготовлені й плакати-фотоколажі, де вихованці разом з батьками працюють в природі, й агіт-плакати про те, що природу треба оберігати. Вихованці групи №7 “Казка” намалювали міні-плакати, в яких висвітлили  проблеми охорони природного довкілля. Вихованці групи №8 “Бджілка” творчо й нетрадиційно  підійшли до IMG_7524завдання, вони виготовили майже арт об’єкт, в якому символічно відобразили проблеми нашої планети. Спробуйте самостійно дати назву їх роботі. Нам дуже цікаво, які назви Ви вигадаєте!

          Не менш цікавою виявилася ідея вихователя та дітей групи №2 “Усмішка”, які зобразили природу у вигляді будиночка із власних фотографій.

          Взагалі всі учасники виставки впоралися на відмінно. Дуже хочеться вірити, що ми збережемо нашу планету від забруднення, від знищення, адже:

Земля – наш ковчег, наша родина, дом,
В котором мы с вами все вместе живем.
Давайте Добро созидать и творить
И Землю, как мать, и беречь, и любить!

                                                                                      Л.Панасюк

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *