IMG_7766

Вони пішли красиво!

Posted on Posted in Свята

IMG_8095Дуже швидко промайнули 4 роки, і дітлахи, яких ми пам’ятаємо маленькими, незграбними, невпевненими перетворилися на красивих, розумних, ерудованих випускників дошкільного закладу “Іскринка”.

В садочку пройшли три випускних вечори, під час яких ми впевнилися, як наші вихованці виросли, чому вони навчилися, як вони змінилися. Програма випускного балу була насичена, сповнена непідробних емоцій. Розпочався бал, звичайно ж, з випускного вальсу. А потім діти влаштували подорож школами різного типу. IMG_7953Вони завітали до школи української мови, математики, спортивної та танцювальної, відвідали театральну школу, і в кожній продемонстрували неабиякі таланти. Надовго запам’ятається глядачам сценка “Знову двійка”, яка викликала сміх і чудовий настрій. А якими красивими та граціозними були дівчата в школі танців під керівництвом вчителя. До речі, роль вчителя вдалася вихованцям всіх трьох груп.

Багато чудових слів вдячності від випускників та їх батьків почули пIMG_8247рацівники дитячого садка. Вразили й виступи батьків. Батьківський актив групи №3 влаштував справжній святковий флешмоб, який поставив красиву крапку, хоча ні, красивий знак оклику в кінці цього навчального року!

 

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *