Deti_2

День захисту дітей

Posted on Posted in Свята

    IMG_7385Одним з найголовніших та найважливіших свят для дошкільників, на нашу думку, є свято 1 червня – День захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят. Його історія починається ще в 1925 році з рішення на всесвітній конференції в Женеві, присвяченій питанням благополуччя дітей. В цей день ми повинні ще раз подумати про те, що наші діти – це наше майбутнє, якими ми їх виховаємо, таким буде наше життя.

     За традицією в дошкільному закладі пройшли святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей. В цей день погода нас не порадувала сонечком, було хмарно, накрапав дощик. Однак, святково вбрані діти зібралися в нашій затишній музичній залі,  відкриття свята було урочистим та емоційним. Діти привітали одне одного своїми девізами, станцювали традиційний дитячий флешмоб, найкращі танці та пісні показали присутнім діти молодшої групи №4, старших груп №3, 7, 8. IMG_7460Пісню “Україно моя!” заспівала вихованиця групи №3 Семернікова Ева.

    А ще діти отримали грамоти та пам’ятні подарунки за результатами участі в конкурсі-виставці “Обереги моєї родини”. Настрій в залі панував святковий і радісний. Саме такими ми хочемо бачити наших вихованців.

       У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

      Закликаємо усіх  кожного  дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *