Дружні діти – мов квіти

Posted on Posted in Вчимося жити разом

Перше заняття за парціальною програмою «Вчимося жити разом» пройшло в середній групі №4. Діти із захопленням спостерігали як Олена Борисівна готується до заняття. І ось вона запросила їх на квіткову галявину, а там квіти – червоні, білі, блакитні. А ще цікава казка «Хто кращий?» Дошкільнята легко img_9075визначили, через що посварилися квіти та зробили висновок: якщо хтось і відрізняється від інших – він зовсім не гірший, він просто інший.

Дуже сподобалось дітям створювати віночок всією групою, наступного дня, вже разом з вихователем діти прикріпили до віночка різнокольорові стрічки та прикрасили ним групу.

Під час занять за програмою «Вчимося жити разом» діти обов’язково переглядають мультфільм, який допомагає психологу розкрити тему заняття. Цього разу це був мультик із циклу «Уроки тітоньки Сови» серія «Квіти дружби». Дітвора із задоволенням відповідала на запитання після перегляду.

В кінці заняття Олена Борисівна подякувала дітям за те, що вони добре працювали, були активними та вправними, порівнявши їх із «яскравими квітами української землі».

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *