Міст миру

Posted on Posted in Вчимося жити разом

Друге заняття в старшій групі було присвячене дружбі та миру, усвідомленню того, що кожна людина приходить у цей світ творити добро.

img_9171Спочатку діти, об’єднавшись в трійки, придумували оригінальне привітання. Потім створили своє сонечко, де кожен промінчик  – добре побажання всій групі. Надалі завдання стали ще цікавішими. Одна група дітей розфарбовувала глобус у справжні кольори, а друга – в кольори своїх мрій. Діти працювали злагоджено і дружно, ілюстрації вийшли яскраві та різнобарвні.

Надзвичайно сподобалася дітям історія про дівчинку Женю, яка отримала в подарунок квітку-семицвітку та з користю використала лише останню пелюсточку (В.Катаєв «Квітка-семицвітка»). Вони зробили для себе дуже важливий висновок – добрі справи можуть приносити справжнє задоволення.

В грі «Миротворець» діти допомогли помиритися двом лялькам-подружкам, побудувавши для них міст миру із цеглинок-ввічливих слів.

Наприкінці заняття діти дійшли висновку, що роблячи добрі справи, ми робимо світ навколо себе кращим, в такому світі завжди панують мир і злагода.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *