Ввічливі слова творять дива

Posted on Posted in Вчимося жити разом

Друге заняття в середній групі за програмою «Вчимося жити разом» було присвячене ввічливим словам. Діти учились вживати слова вітання та подяки, проявляти співчуття, відчувати бажання допомогти, проявляючи при цьому радість і доброзичливість. Також педагог формувала уявлення дітей про важливість толерантної взаємодії.
img_9119На початку заняття дітей зустріли дві галявинки – одна із сумним пейзажем, а друга – з веселим. Між галявинками була прокладена доріжка із камінців. Дітвора із задоволенням розфарбувала веселу галявинку у яскраві кольори, а на камінці доріжки, що вела від сумної галявини до веселої, наклеїли різнокольорові стікери із ввічливими словами, які діти вживають щодня: «Добрий день!», «Дякую!», «Будь ласка!», «Вибачте!» та багато інших добрих та ввічливих слів. Всі разом діти дійшли висновку, що добре слово й найсіріший, найсумніший настрій може зробити радісним та сонячним.
У вправі «Що ти скажеш, коли…» діти продемонстрували свої знання ввічливих слів в різних життєвих ситуаціях.
Наприкінці заняття діти подивилися мультфільм про те, як важливо бути ввічливим та привітним та дійшли висновку, що «ввічливі слова творять дива».

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *