unicef ile ilgili resimler 1

Садочок – простір дружній до дитини

Posted on Posted in Будні

31.01 – 01.02.2017 на базі готелю Інтурист в м. Запоріжжі відбувся семінар-тренінг проекту «Садочок – простір дружній до дитини» для педагогів дошкільних навчальних закладів Запоріжжя у межах програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході УкраїниIMG_20170131_120521» Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Організували та майстерно провели семінар-тренінг: Інна Луценко –  всеукраїнський консультант фонду «Крок за кроком» – тренер проекту; Ольга Байєр – завідувач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, обласний координатор проекту.

 В роботі семінару-тренінгу взяли участь педагоги нашого ДНЗ: Тетяна Палайда – вихователь-методист, Олена Момот – практичний психолог, Тетяна Матросова – вихователь групи №4 «Веселун», Людмила Дубинда – вихователь групи №8 «Бджілка».

В перший день семінару-тренінгу педагоги познайомилися, привітали один одного у дружному колі, обсудили в міні-групах, а потім всі разом негативні та позитивні впливи на розвиток самооцінки дитини, а познайомившись з методикою «МЛЯМЗ» загубили дарIMG_20170201_113328 мовлення. Відкриттям дня стала «Лялька-персона», педагоги інтуїтивно відчули ефективність цієї технології та широкі можливості для впровадження її у своїх ДНЗ.

Другий день був не менш насичений: методика «Ранкові зустрічі» полюбилася кожному, не залишила байдужим жодного педагога; техніки спілкування з дитиною виявилися дуже актуальними та пройшли гаряче обговорення в колі. Чудові інтерактивні ігри стали окрасою семінару-тренінгу та радували учасників щодня.

Рефлексія семінару-тренінгу була феєричною: учасники настільки згуртувалися за два дні, що вдячності тренерам не було кінця – подарували власноруч виготовлені сувеніри, всі разом від щирого серця заспівали пісню-побажання.

Дякуємо колегам за щире спілкування, неоціненний досвід,  можливість вчитися та відкривати світ!

Поширити посилання:

One thought on “Садочок – простір дружній до дитини

  1. Яке ж це задоволення бути присутнім на такій зустрічі! Величезна кількість позитивних емоцій, тепла та домашня атмосфера, цікавий та доступний матеріал! Дуже багато ідей, які хочеться використати в своїй роботі вже сьогодні !

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *