111

І березень дарує диво

Posted on Posted in Свята

Ми дуже довго її чекали. І вона прийшла – з привітним, теплим, лагідним сонечком, веселим пташиним співом, і звичайно ж, з першим весняним святом – 8 Березня.

IMG_0281В дитячому садочку пройшли музичні свята, присвячені весні та мамі. Розпочали святковий марафон вихованці груп раннього віку. Дітлахи порадували своїми танцями, віршами, співом – вони вже такі вправні!  До «Маляток» в гості завітали Маша та Ведмідь, а до «Сонечок» – клоун Боря, який навчив малюків, що робити із фантиками від цукерок – танцювати!

Діти з молодших груп перетворилися на курчаток та котиків, і дуже вправно співали, танцювали та розповідали вірші для своїх любимих матусь та бабусь.

Вихованці середніх груп показали весняну казку про те, як сонечко розбудило квітки від зимового сну, як IMG_0413допомогло комашкам не боятися павука. А ще діти довели, що вони справжні помічники – скільки млинців напекли!!!

У старших дошкільників – все дуже серйозно. Вони вирішували питання: хто в сім’ї головний? Хлопчики схилялися до думки, що це чоловіки, а дівчатка – віддавали перевагу то бабусям, то мамам. Врешті-решт всі зрозуміли, що головне не хто головний, а сама сім’я. Якщо в родині любов, затишок, взаєморозуміння – в такій сім’ї неважливо хто головний! Все свято дітей супроводжували сімейні фото. Ось такі ми побачили сімейні справи!

А головне, що всі жінки нашого дошкільного закладу – мами, бабусі, сестрички, працівники отримали щирі привітання, заряд бадьорості та оптимізму!

Фотографії зі свята Ви можете переглянути на сторінках груп.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *