excited-picture

Ми – переможці!

Posted on Posted in Будні

31 березня оголосили результати VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт. Цей конкурс img_0734проводиться щорічно Інтернет асоціацією України спільно з Міністерством освіти України. Метою конкурсу є сприяння поширенню інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами.  Цього року на конкурс надійшло близько 1600 заявок.

Наш дошкільний заклад зайняв І місце в номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів». На церемонії нагородження в Міністерстві освіти України була присутня завідувач ДНЗ Сукач Наталя Петрівна.

«В цьому році представники ІнАУ та МОН України особливо відмітили сайти дошкільних закладів. Наimg_0794 відміну від інших закладів освіти сайти дошкільнят яскраві, цікаві, демонструють розвиток та успіхи вихованців, вони постійно оновлюються, інформація завжди актуальна, – поділилася своїми враженнями Сукач Н.П., – мені було дуже приємно представляти наш дитячий садочок та отримати таку високу оцінку».

Ми пишаємося цією перемогою, адже вона доводить, що ми працюємо правильно, гідно, з користю. Заходьте на наш сайт, читайте, дивіться, коментуйте – ми завжди раді, коли відчуваємо зворотній зв’язок.

Інформацію про нагородження можна прочитати тут, і побачити тут.

Поширити посилання:

2 thoughts on “Ми – переможці!

  1. Вітаю весь колектив ДНЗ! Це дуже велике досягнення та гордість за наш дитячий садок. Молодці!!!
    Особливі вітання Наталі Петрівні та Тетяні Іванівні, бажаю Вам нових злетів!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *