9360740

Світ такий чудовий – різнокольоровий

Posted on Posted in Будні

З 27 по 31 березня в нашому садочку відбувся чудовий барвистий захід – «Кольоровий тиждень».

Різнокольоровий №2Головна мета цього проекту – сприяння збереженню психічного здоров’я дітей ДНЗ. Для цього необхідно зняти емоційне напруження, створити позитивний емоційний клімат, почуття єдності групи, атмосферу взаємодопомоги, довіри, доброзичливого спілкування дітей один з одним і з дорослими. І весь тиждень в цьому нам допомагали кольори. Адже колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно та влучно сказане слово.

 Кожен день мав своє забарвлення:

понеділок – зелений,

вівторок – червоний,

середа – жовта,

четвер – синій,

п’ятниця – різнокольорова-веселкова.

Відповідно до кольору дня вихователі оформляли інтер’єр групової кімнати, діти  приносили кульки заЧервоний №3 кольором дня, батьки вбирали дітей в одяг потрібного кольору. В куточку для батьків всі бажаючі могли ознайомитися з цікавою інформацією про колір дня та його вплив на фізичний та психічний стани людини. Вихователі розповідали дітям про значення кольорів, їх вплив на настрій, почуття і, навіть, на здоров’я людини, вчили віршики про колір та день тижня, грали в ігри комунікативного спрямування. Протягом тижня дошкільнята створювали колективну композицію «Кольорова картина».

Було цікаво спостерігати за проектом. Практично на очах відбувалося диво – діти та вихователі у піднесеному настрої, об’єднані кольором та співпрацею.

«Ми дійсно відчули на собі та дітях вплив кольору, це дуже цікавий досвід та нові знання» – поділилися своїми враженнями від кольорового тижня педагоги садочка.

Результатом проекту «Кольорового тижня» стали гарний настрій, дружні діти, нові знання та гордість кожної групи  – «Кольорова картина».

Бажаємо всім бути здоровими і тілом і душею!!!

Групові фото можна переглянути на групових сторінках.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *