Marketing-Analysis-830x765

Звіт керівника

Posted on Posted in Будні

26 травня 2017 року  відбувся звіт завідувача дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №270 1«Іскринка» Запорізької міської ради Запорізької області Сукач Наталі Петрівни про діяльність закладу протягом 2016-2017 навчального року. На зборах були присутні члени батьківської громадськості, працівники закладу.

В своєму виступі завідувач приділила увагу всім напрямам роботи дошкільного закладу: освітній процес, фізкультурно-оздоровча робота, адміністративно-господарська діяльність, харчування та медичне обслуговування дошкільників. Звіт Наталі Петрівни супроводжувався презентацією, що дозволило присутнім наочно, в графіках, діаграмах, побачити результати роботи колективу закладу за рік. Особливо емоційно реагували присутні на фотографії, які демонстрували різноманітні форми роботи, успіхи та досягнення вихованців та педагогів.

Після звіту виступали батьки та працівники закладу. Всі виступи стосувалися подяки за роботу, небайдуже ставлення до виконання своїх обов’язків.

Шляхом таємного голосування було оцінено роботу завідувача за 2016-2017 навчальний рік. Одноголосно робота оцінена як задовільна.

Матеріали презентації звіту можна переглянути тут.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *