consultancy-700

Обмінюємося досвідом

Posted on Posted in Будні

21 лютого  в нашому дошкільному закладі відбулася зустріч з колегами із м. Кам’янське Дніпропетровської області. Ініціаторами зустрічі стало німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, за участі якого успішно втілено в життя два значимих проекти в дитячих садочках Шевченківського району м. Запоріжжя.

SONY DSC
SONY DSC

Повна реконструкція закладу – ДНЗ №100 «Гармонія», капітальний ремонт та модернізація харчоблоку ДНЗ №270 «Іскринка».

На зустрічі були присутні представники німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, начальник територіального відділу освіти Шевченківського району Перепелиця Н.Є., головний спеціаліст ТВО Шевченківського району Кривуля І.М., представники Кам’янської міської ради та адміністрації закладів дошкільної освіти м. Кам’янське:

Мелешко В.В. – заступник міського голови м. Кам’янське з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

Онищенко Т.Я. – директор департаменту з гуманітарних питань міської ради;

Лапшина Г.Ю. – заступник директора з фінансово-господарських питань департаменту з гуманітарних питань міської ради;

Попова Ю.П. – заступник директора відділу освіти;

Ковтун О.О. – директор СДНЗ №43 «Зоренька»;

Сіліна Г.М.,  Шпенькова В.І., Семенча Л.М.  – провідні  спеціалісти групи адміністративно-господарського забезпечення закладів освіти;

Шаповаленко О.О. – лікар з гігієни відділу СЕС.

Колегам з Дніпропетровської області було дуже цікаво побачити, які зміни відбулися в дошкільних закладах після завершення проектів GIZ. Завідувач ДНЗ №270 Сукач Н.П. провела цікаву та дуже детальну екскурсію оновленим харчоблоком. Вона розповіла про кожен прилад, його призначення, функціональність, відповіла на всі питання гостей.

Зустріч пройшла тепло, душевно, але в той же час на високому професійному рівні. Вона була корисною обом сторонам. Запоріжці змогли продемонструвати результати кількамісячної напруженої роботи, а дніпропетровці зрозуміли, що не треба боятися нового, а прагнути змін на краще.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *