Звіт завідувача 2018

Звіт керівника – 2018

Posted on Posted in Будні

30 травня в закладі відбулися загальні збори трудового колективу та батьківської громадськості. В порядку IMG_2480денному було два питання: звіт завідувача ДНЗ №270 Сукач Н.П. про виконану роботу за 2017-2018 н.р. та оцінка діяльності керівника колективом та батьківською громадськістю. На зборах були присутні 45 осіб: 25 працівників закладу та 20 представників батьківської громадськості. Із запрошених – головний спеціаліст територіального відділу освіти Шевченківського району Татаринцева В.М.

В своєму виступі завідувач приділила увагу всім напрямам роботи дошкільного закладу: освітній процес, фізкультурно-оздоровча робота, адміністративно-господарська діяльність, харчування та медичне обслуговування дошкільників. Звіт Наталі Петрівни супроводжувався презентацією, що дозволило присутнім наочно, в графіках, діаграмах, побачити результати роботи колективу закладу за рік. Особливо емоційно реагували присутні на фотографії, які демонстрували різноманітні форми роботи, успіхи та досягнення вихованців та педагогів.

Після звіту виступали батьки та працівники закладу. Всі виступи стосувалися подяки за роботу, небайдуже ставлення до виконання своїх обов’язків.

Шляхом таємного голосування було оцінено роботу завідувача за 2017-2018 навчальний рік. Одноголосно робота оцінена як задовільна.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *