220px-Логотип_Асоціації_працівників_дошкільної_освіти

Зустріч небайдужих дошкільників!

Posted on Posted in Будні

Осередок м. Запоріжжя19 березня в нашому дошкільному закладі пройшла зустріч з членами Асоціації працівників дошкільної освіти місцевого осередку м. Запоріжжя, голова осередку – Сукач Н.П.

Почалася зустріч з хороших новин: наш місцевий осередок налічує вже 31 особу. А починалося все лише з 12. Відрадно, що педагоги за власним бажанням вступають в Асоціацію, хочуть бути в курсі дошкільних новин та сучасних змін.

Голова осередку, завідувач ДНЗ №270, Сукач Наталя Петрівна – познайомила присутніх із заходами, проведеними Асоціацією протягом 2018 року, звітувала про участь членів осередку в цих заходах.Фотоколаж

Приємною звісткою стало те, що Асоціація отримала право вручати сертифікати учасникам заходів. На засіданні були вручені три сертифіката: 2 про участь в школі вихователя-методиста «МетоПростіР» та в «Методичному конструкторі».

Сукач Н.П. поділилася своїми враженнями про участь в Координаційній раді в м. Бровари, показала фільм про дитячі садочки міста, про цікавинки в їх роботі.

В кінці засідання нові члени осередку отримали свої членські квитки. Доброзичлива атмосфера, зацікавлені очі присутніх – все це сприяло успішній зустрічі небайдужих дошкільників!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *