eco

Запропонували, здивували та підняли настрій

Posted on Posted in Будні

131 травня наш дошкільний навчальний заклад взяв участь в третьому спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко-форум – 2019». Вихователь ДНЗ Матросова Тетяна Борисівна провела яскравий та енергійний майстер клас «Друге життя старого диску».

Мета цього майстер класу – залучити дітей до нового напряму в творчості «dump art», навчити створювати оригінальні поробки з використанням викидного матеріалу.

Ми намагалися показати, що провести дозвілля з дітьми можна практично безкоштовно, якщо проявити трішки фантазії. Для створення виробів в напрямі «dump art» підійде будь-який непридатний матеріал, який підлягає утилізації. Ми обрали старі комп’ютерні диски, вони обов’язково знайдуться в кожному будинку, де є комп’ютер.

Діти та підлітки із задоволенням виготовляли яскраві поробки, дехто не зупинявся на одній. Веселий настрій за столом, жарти та сміх – приваблювали все більше та більше відвідувачів Еко-форуму.

Дякуємо організаторам за якісно підготовлений захід та сподіваємося, що своєю участю ми принесли хоча б невеличку краплинку користі для нашого екологічного здоров`я.

А ось відгуки, які залишили для нас учасники майстер класу.

Поширити посилання:

One thought on “Запропонували, здивували та підняли настрій

  1. Цікаво та корисно пройшов час! Дякую за можливість познайомитись з цікавими людьми та взяти для себе багато нової інформації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *