116160727_7

А на ярмарку, ох і весело ж було!

Posted on Posted in Свята

27 вересня в нашому дитячому садочку пройшов Осінній ярмарок. Розпочалося свято з урочистого відкриття. Завідувач ДНЗ Сукач Н.П. привітала всіх працівників дошкільного закладу із Всеукраїнським днем дошкілля. Вона висловила сердечну вдячність всім за невтомну працю, за великий талант, за любов до дітей. Та побажала міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Подяки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації у зв’язку з ювілейними датами отримали вихователі: Коробкіна Ірина Борисівна, Чекатун Алла Миколаївна, Виноградча Лідія Вікторівна. Матросова Тетяна Борисівна отримала диплом за активну участь в ІІІ-му спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному формі.

Дошкільнята порадували гостей ярмарку яскравими, цікавими номерами. Участь в святковому відкритті взяли навіть молодші дошкільнята із груп №3, 7, 8 – вони заграли на музичних інструментах.

Фінальним акордом відкриття став танець-запрошення “Ярмарок” у виконанні старших дошкільнят групи №2.

https://youtu.be/vTRsiIIuxMA

Після цього дітей та їхніх батьків очікували цікаві майстер класи, кафе «Смаколики «Іскринки» та благодійна акція «Із рук в руки», де можна було обміняти свою іграшку, книжку або гру на іншу, або просто залишити свою іграшку для інших дітей.

Вихователі групи №4, Матросова Т.Б. та Тютерева Ю.В., запропонували гостям ярмарку майстер клас «Master Kids», під час якого діти виготовляли різноманітні вироби з одноразових пластикових стаканчиків та яєчних лотків.

Вихователь групи №3, Вельможко Л.І., назвала свій майстер клас «Казкові ПІНИ» – дітвора виготовляла казкових героїв із старих непотрібних дисків.

27Неабиякою популярністю користувався майстер клас групи №9, вихователь Візірська А.І., «Школа слаймерів». Іноді було незрозуміло, кому було цікавіше – дітям чи матусям, бо й ті, й інші із задоволенням місили слайми.

Вихователі груп №2, Коробкіна І.Б., та №7, Коваленко Г.А., відкрили «Майстерню прикрас» – дітвора виготовляла браслети та намиста із коктейльних трубочок та намистинок.

Багатолюдно було і в «Студії гіпсових фігурок», вихователь групи №8, Кириленко Л.В., допомагала маленьким митцям розмальовувати гіпсові іграшки.

А педагог групи №8, Рязанцева І.І., сама розмальовувала личка малечі. Ох, і цікаво ж перетворюватися на метелика, кішечку чи бджолу.

Вихователі найменших дошкільнят, Данішевська А.І. та Бабишкіна Н.Г., пропонували гостям ярмарку безпрограшну лотерею «Сюрприз».

Враження та емоції, які висловлювали діти і батьки, після завершення роботи ярмарку – стали найкращою оцінкою роботі нашого дружного, творчого колективу.

До наступної осені!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *