plan2

Контрольна для батьків – фінал

Posted on Posted in Будні

Це останній тиждень в цьому році, про який ми розповідатимемо, але це не значить, що занять більше не буде. Продовжуйте цікавитися успіхами своїх малят, пишайтеся ними, спонукайте до участі в усіх заходах, що проходять в дитячому садочку. Тож підводимо підсумки наших контрольних робіт. Розпочався тиждень з фізкультурного заняття в групі середнього дошкільного віку №8 «Бджілка». Дітвора виконувала вправи з м’ячами, ходили з мішечком на голові. А в яку рухливу гру грали і що такого вимірювали у Вікулі – Ви напевно знаєте.

У вихованців старшого дошкільного віку №4 «Веселун» вправи були з гімнастичними палицями, а ще вони вчились підтягуватись на лаві. А ось про рухливу гру, хто там переміг і, чому це Катерина час від часу біля медичної сестри – розповідати не треба.

Діти групи №7 «Казка» разом з Галиною Анатоліївною допомагали організовувати святкування день народження для двох дівчаток. Вони вчилися записувати рецепт святкового салату, розкладали подарунки та цукерки.

Дітвора ж з групи №8 «Бджілка» разом з Іриною Іванівною відвідали будинок казковий – багатоповерховий. А хто живе в цьому будиночку, діти Вам точно розказали.

Фізкультурне заняття в групі №7 «Казка» пройшло весело та ефективно.

А старші дошкільники з групи №9 дуже старалися, що виконати всі вправи дружно і правильно.

Малюки із групи №2 «Усмішка» приймали в гостях колючого гостя, дізнавалися, як же готується до зими цей лісовий житель. А ще подарували маленьким тваринкам густі колючки, а для чого їм знадобилася виделка, Ви точно знаєте, ми впевнені!

Діти ж із групи №9 вчилися доглядати за зубами, побували в гостях у доброго лікаря стоматолога. А що то за люстерко в руках у дітей, вони ж розповіли Вам?

Завершується перше півріччя такого складного, але від цього не менш цікавого навчального року. Розпочинається передсвятковий період: розвесела метушня, новорічні прикраси, новенькі маскарадні костюми – все це тільки очікує нас. Сподіваємося, що не тільки нас, а й Вас!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *