original1

До взаємопідтримки!

Posted on Posted in Будні

Шановні батьки!

Наша Батьківщина сьогодні знаходиться у стані війни. Всі ми робимо все можливе, щоб наблизити нашу Перемогу, однак маємо обов’язково виконувати й наші професійні обов’язки. А головне в нашій професії – це діти, їх захист, збереження життя і здоров’я, не тільки фізичного, а й психологічного.

Просимо Вас підтримувати вихователів, довіряти їм, бути чуйними, толерантними, виявляти взаємоповагу. На скільки це можливо дбайте про режим дня дитини, про доступ до їжі та води. Але не забувайте про розвиток і освіту. Не відкладайте це на потім. Знаходьте час і місце:

–  розповісти/прочитати казку, історію, оповідання;

– вчіть вірші напам’ять;

– переглядайте разом мультфільми;

– опрацьовуйте разом матеріали різноманітних освітніх платформ (багато з них відкрили доступ до своїх матеріалів на безкоштовній основі);

– надавайте значення дитячим справам;

– розмовляйте зі своєю дитиною;

– розмірковуйте, припускайте, мрійте, фантазуйте про все на світі;

– грайте разом.

Все це допомагає дитини відчувати себе у безпеці. Звертайтеся за консультацією, підказкою, порадою до наших вихователів, до методиста, психолога та всіх фахівців нашого дитячого садка. Шукайте можливості взаємопідтримки.

Переконані, що кожен з вихователів залюбки озброїть вас розвивальним контентом, як тільки Ви озвучите власну готовність взаємодіяти з дитиною. Більш того, зробить це грамотно, врахує можливості та потенціал саме вашої дитини. Допоможе підібрати/вибрати те, що буде цікавим, підходити саме вашій дитині. Будьте на зв’язку!

За матеріалами МОН України https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/suchasne-doshkillya-pid-krilami-zahistu

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *