Про нас

сад

Давним-давно, у далекому 1980 році Запорізьке виробниче об’єднання «Іскра» вирішило збудувати новий дитячий садочок в подарунок дітлахам своїх працівників.

Будівництво тривало 1,5 роки, проводилось з урахуванням вимог дизайну, новітніх технологій того часу. Поки йшло будівництво, підбиралась команда спільників та однодумців, з якою можна було б піти в вогонь та в воду. І такі працівники знайшлись! Це були молоді талановиті, відповідальні люди. Деякі з них і зараз працюють у дитсадку: вихователі Коваленко Г.А., Чекатун А.М., Виноградча Л.В., старша медична сестра Гайдук Т.І.

Сьогодні «Іскринка» – це сучасний, але надійний, перевірений часом заклад дошкільної освіти, якому можна довірити найдорожче – дитину! Тут працюють досвідчені педагоги, які допомагають своїм маленьким вихованцям посягнути складну науку життя.

Наш заклад  – це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, навчання, оздоровлення, розваги. Жодна інша система не виконує стільки функцій одночасно.

Та найбільше ми пишаємося своїми працівниками. Адже кожен з них не просто виконує свої посадові обов’язки, вони живуть дітьми, люблять дітей, роблять все можливе, а іноді й неможливе, щоб малюкам в садочку було комфортно, смачно, красиво, чисто! Знайомтесь:

Поширити посилання: