nonprofit-clipart-panel-clip-art+(1)

Педрада – працюємо творчо

Posted on Posted in Будні

Для того, щоб люди знаходили щастя в своїй роботі, необхідно три умови: робота повинна бути їм під силу, вона не повинна бути виснажливою і її обов’язково повинен супроводжувати успіх.

Д. Рескін

          Педрада23 лютого в ДНЗ №270 пройшло чергове засідання педагогічної ради на тему «Можливості мультиплікації як сучасного медіатексту для розвитку особистості дошкільника в умовах трансформації інформаційного простору».

Педагоги проаналізували вплив мультфільмів на дітей різних вікових груп. Для цього в групах було проведено опитування, а результати оформлені у вигляді діаграм. Найпопулярнішими мультфільмами вихованців, незалежно від віку, стали «Лунтик», «Смішарики» та «Фіксики».

Результатами роботи за авторською програмою «Мультиманія» поділилася практичний психолог закладу Момот О.Б. Вона зауважила, що діти дуже емоційно реагують на мультфільми, із задоволенням грають в ігри та повторюють фрази із мультфільмів. Висновком її виступу стала фраза: «Це працює!»

Цікавою для педагогів стала інформація щодо результатів анкетування батьків з питань патріотичного виховання дошкільнят.

Як завжди, у лютому, останнім питанням педради стали творчі звіти педагогів, які атестуються в 2016 році. Кожен педагог постарався представити свою роботу протягом міжатестаційного періоду, поділитися своїми знахідками, практичними наробками. Весь матеріал був оформлений у вигляді презентацій, що дало можливість наочно побачити наробки фахівців.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *