focus point on  center hands (red shirt) special toned and sun light photo f/x

Підсумки Дня доброти

Posted on Posted in Будні

Творіть добро і лихо не спочине.
Творіть добро, бо має бути так —
Якщо ти добра від душі людина —
Добро добром повернеться хоч як…

          17 лютого був оголошений Днем доброти не просто так, адже в цей день весь світ святкує День спонтанного прояву доброти.  Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

          Метою цього Дня є нагадати людству про значення Добра у нашому житті, силу Світла на кожному кроці, важливість таких, на перший погляд, елементарних речей, як подяка, посмішка, підтримка гарним словом. Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина. Вона розуміє свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті, тому що збагачує це життя добрими вчинками і корисними справами.
Саме темі доброти були присвячені всі форми роботи в садочку. Діти розповідали про те, чому треба бути добрим, згадували добрих казкових героїв, допомагали злим героям ставати добрішими, читали казки та вірші про доброту.

          З вихователями був проведений фізкультурний тренінг “Школа розумного руху”, оскільки фізичне здоров’я дуже важливе для кожної людини. Педагоги не тільки виконували вправи, в залі склалася доброзичлива, весела атмосфера.

Отже, день був добрим!

Підбірки ігор та художньої літератури третього дня Тижня психології можна переглянути за посиланнями:

Дидактичні ігри

Художні твори 

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *