01

Підсумок Дня мрій

Posted on Posted in Будні

Мрії збуваються!

          П’ятий день ми вирішили присвятити мріям. Що може бути більш важливим, ніж дитячі мрії. Дуже часто ми, дорослі, не звертаємо уваги на дитячі мрії, не вважаємо їх серйозними. Дитячі мрії не залежать ні від батьківської зарплати, ні від законів природи, ні від власних можливостей. Тільки дорослий може сказати: “Це нереально! Цього ніколи не буде!” Тим самим, ми підрізаємо дітям крила, забуваючи, як самі мріяли в дитинстві.

          Наші малюки мріяли весь день, малювали свої мрії, розповідали про них. Розкривати про що мріють наші вихованці, ми не будемо. Просто запропонуємо батькам поцікавитися у своїх дітей про їхні мрії.  Мрійте разом з дитиною, уважно вислухайте і підтримуйте її мрії. Намалюйте мрію. Зробіть колаж мрій. Почніть самі мріяти як у дитинстві – безмежно.

          А ми мріємо, щоб наша Україна, нарешті стала мирною, щасливою, здоровою країною на заздрість всьому світу. І ще одна маленька мрія – щоб батьки нашого дитячого садочка не просто переглядали сайт, а й писали коментарі, нам вони дуже потрібні.

          Взагалі, Тиждень психології пройшов цікаво й продуктивно. Ми плануємо продовжувати цю традицію й проводити такі заходи щороку. Ми дуже вдячні батькам, які підтримували наші ініціативи, активно брали участь в усіх заходах й сподіваємося на подальшу співпрацю!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *