26826802-Illustration-of-a-young-musician-on-a-white-background-Stock-Photo

Маленькі майстри мистецтва

Posted on Posted in Будні

IMG_7728          Вже стало доброю традицією проведення творчих звітів Запорізької школи мистецтв №4 в стінах нашого закладу. 12 травня святковий весняний настрій запанував в музичній залі дитячого садка, до нас завітали юні музиканти школи під керівництвом Галієвої О.В., Храпаль О.Ю., Бєлоконєвої О.О., Бринер С.В, Зелезінської Н.Я.

          В програмі концерту було представлено розмаїття жанрів – виступи струнних ансамблів, солістів-вокалістів, вокального ансамблю та піаністів. Маленькі слухачі зачаровано слухали музику, не відриваючи очей від виконавців. А після зал заповнювали оплески вдячності.IMG_7726

        Свято мистецтва, яке подарували юні музиканти та їх викладачі, пройшло на високому рівні. Саме таку оцінку виконавської майстерності творчого колективу дали педагоги та вихованці дошкільного закладу.

         Без сумніву, творчий звіт вихованців та викладачів школи вкотре продемонстрував, що школа мистецтв була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення. Чекаємо наступних зустрічей з маленькими майстрами мистецтва!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *