1_veresnya

Особливе свято!

Posted on Posted in Свята

1 вересня – День знань, особливе свято! Зранку все, ніби, іскриться радісним хвилюванням, грає музика, IMG_8754маленькі першокласники красиві та трохи невпевнені йдуть на свій перший в житті шкільний дзвоник. Вони вже дорослі, вони вже не тримають маму за руку. Дитячі садочки не лишаються осторонь, для нас це також свято, початок нового року, початок нових відкриттів, досягнень.

В нашому садочку, за доброю традицією, 1 вересня молодших дошкільників посвятили в “іскринки”.  В святковій залі зібралися всі вихованці та педагоги закладу. діти танцювали, співали, відгадували загадки. Гостем свята став мультиплікаційний герой – Котигорошко. А в подарунок діти отримали лялькову виставу “Казка про Колобка на новий лад”.

Завідувач ДНЗ Наталя Петрівна побажала й дітям, й дорослим натхнення, удачі, творчих знахідок, міцного здоров’я та оголосила урочисту посвяту в “іскринки”. Старші дошкільнята вручили маленьким вихованцям емблеми нашого дитячого садка.

Бажаємо усім в новому навчальному році  підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Найщиріші слова подяки — педагогам, які щедро діляться своїми знаннями,  Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Нехай цьогорічний першовересень несе добрий настрій у кожен дитячий садочок, кожну школу, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *