77799251

Яскраві грані дошкільного світу

Posted on Posted in Свята

27 вересня в БК ім. Т.Г.Шевченка пройшло урочисте привітання освітян Шевченківського району. на святі були присутні представники всіх навчальних закладів, працівники територіального відділу освіти, депутати den-uchytelya-4міської та районної ради, які опікуються справами підростаючого покоління.

Освітян відзначали за різними номінаціями. Вперше на святі окремо відзначили нас, дошкільників. В номінації «Яскраві грані дошкільного світу» були представлені чотири дитячі садочки району, які мають пріоритетний напрямок розвитку. Заклади представляли самі дошкільнята.

Нашу «Іскринку» гідно представили вихованці старшої групи №2 «Усмішка», вихователь Коробкіна Ірина Борисівна, Чкан Тетянка та Левченко Сашко. Вони у віршах розповіли про те, як живеться в садку:den-uchytelya-2

А у нас, у садочку “Іскринка”

Симпатична кожна дитинка.

Краще всіх ми вмієм дружити,

Знаєм правила, вчим заповіти.

 

Хоч бешкетник, де правди діти,

Для дівчаток і руку, і квіти.

Ще б хотів на руках їх носити,

Але трішки боюся впустити.

 

Ти, Сашко, у татуся фігурою,

А я, кажуть, мамин портрет.

Ми з тобою схожі культурою,

Бо вивчаєм в садку етикет.

 

den-uchytelya-3Ось такі серйозні справи

У «Іскринці» в нас.

Ми ростем на радість людям!

Ну, а що у вас?

Зала оплесками та усмішками вітала малюків. А завідувач закладу Сукач Наталя Петрівна отримала пам’ятну відзнаку за вагомий внесок в морально-етичне виховання дошкільнят.ura

Відзнакою «Найкращий профспілковий лідер» була нагороджена голова профспілки нашого закладу Коваленко Галина Анатоліївна.

Варто відзначити, що нагородження відбувалося в День дошкілля.

Вітаємо вихованців, працівників та батьків закладу з відзнакою. Та бажаємо здоров’я, наснаги, творчого натхнення та успіхів в нелегкій справі виховання маленьких громадян України!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *