Кожна дитина – як у намисті перлина

Posted on Posted in Вчимося жити разом

Фінальне заняття в старшій групі за програмою «Вчимося жити разом» було присвячене дітям, їхньому вмінню проявляти позитивні емоції, контролювати негативні, вмінню слухати інших, розвитку впевненості собі.

img_9448Розпочали діти з незвичайного привітання, вони віталися різними частинами тіла: носиками, щічками, колінками тощо. Потім дошкільнята говорили один одному компліменти, було приємно спостерігати, що кожна дитина намагалася придумати свій комплімент, не схожий на інших.

Раптом, в гості до дітей завітала допитлива Сорока. Вона дуже хотіла дізнатися про те, які хороші діти зібралися в цій групі та розповісти про це всьому лісові. За те, що діти розповідали про себе, вона кожному дарувала повітряну кульку. Після цього дошкільнята говорили про своїх сусідів, чому вони хороші та дарували свою кульку. В кінці кола у дітей вийшов великий букет з кульок, і вони визначили, що вони дуже хороші, бо добрі, розумні, виховані та кмітливі.

Цікаво було спостерігати за дітьми, коли вони малювали свій автопортрет. Вони уважно розглядали свій одяг, навіть запитували у сусідів про колір очей. В групі була організована справжня виставка дитячих портретів.

В кінці заняття діти дарували один одному подарунки, але повідомити, що це за подарунок, діти повинні були за допомогою міміки і жестів.

Наостанок практичний психолог Олена Борисівна побажала дітям бути лагідними і привітними одне до одного, вчитися жити в мирі та злагоді, знаючи, що кожна людина заслуговує на добре ставлення до себе і сама повинна ставитися так до інших.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *