balet_41

Таланти дошкільного дитинства

Posted on Posted in Свята

12 травня в Шевченківському районі м. Запоріжжя відбувся цікавий та урочистий захід під гаслом «Всі діти – зірочки!»

18342353_125448991344055_2017600861850612974_nПротягом березня-квітня конкурс, присвячений пошуку талантів серед дошкільників, проходив у всіх дитячих садочках району та дошкільних відділеннях ЗНВК.  Дітвора співала, танцювала, декламувала вірші та уривки з літературних творів. Також була організована виставка малюнків юних художників. Конкурс продемонстрував кращі зразки дитячої творчості.

Мета конкурсу – підтримка та сприяння розвитку  творчих та обдарованих  дошкільників району, виховання патріотичних почуттів на художніх творах, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.

Найкращі взяли участь в районному фестивалі талантів. Дошкільнята не підвели, виступали як справжні артисти. Милували око дівчатка, що танцювали з віночками,  зачаровували своїм співом дитячі ансамблі, а якими гордими виглядали хлопчики нашого дошкільного закладу, які танцювали під невмирущу композицію Луї Армстронга. Тетянка Чкан, вихованка старшої групи№2, присвятила вірш своїй любимій виховательці Ірині Борисівні.

Закінчилося свято грандіозною хореографічною постановкою «Україна – це я!»

Ніхто не залишився байдужим, фестиваль став гарною крапкою цікавого та насиченого навчального року!

Поширити посилання:

One thought on “Таланти дошкільного дитинства

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *