hands-colorful-creative-graphic-design-40065408

Дружба – то найбільший скраб!

Posted on Posted in Будні

В групі середнього дошкільного віку №7 «Казка», вихователь Коваленко Галина Анатоліївна, відбувся родинний вечір під назвою «Ми з тобою друзі – ти і я».

Дошкільнята ретельно готувалися до заходу: вчили вірші, прислів’я та приказки про дружбу, читали казки та оповідання, обирали ігри.

На вечір завітали батьки вихованців, були не тільки тата й мами, а й бабусі-дідусі, сестрички-братики, тьоті-дяді.  Всі дорослі охоче брали участь у різноманітних іграх, слухали вірші та пісеньки у виконанні дітей, а ще – всім сподобалася казка «Рукавичка», в якій малюки виявили свої акторські таланти.

Дружба – це дуже важливо, без дружби – життя неможливе! Саме цю істину хотіли донести діти до своїх рідних, і в них це вийшло. Свято вдалося, задоволені й діти , й батьки, й вихователі!

Поширити посилання:

One thought on “Дружба – то найбільший скраб!

  1. Спасибо Галине Анатольевне и Ольге Михайловне за праздник ! Это был настоящий праздник для всей нашей семьи! Детки нашей группы показали насколько они дружны и как весело умеют проводить время! Еще раз спасибо за Ваш труд, за Ваше терпение и заботу о наших детках!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *