005152_1417643512

Громадський контроль в ДНЗ

Posted on Posted in Будні

«А чим тебе сьогодні годували?» – це питання більшість батьків першим ставлять своїм малюкам, коли забирають їх додому. Звичайно, харчування дуже важлива складова перебування дітей в дошкільному закладі. Їжа має бути корисною, свіжою, різноманітною і, звичайно ж, смачною.

Хто за це відповідає? Хто це контролює? Яким чином?

Саме на ці та багато інших питань сьогодні отримали відповідь представники батьківської громадськості, які завітали із громадським контролем на харчоблок дошкільного закладу.

Завідувач ДНЗ Сукач Н.П., сестра медична старша Гайдук Т.І., сестра медична з дієтичного харчування Рогацька Ю.В., комірник Олійник І.В. та працівники харчоблоку продемонстрували членам комісії весь цикл роботи харчоблоку, починаючи від комори до видачі готових страв.

Батьки побачили всю документацію з організації харчування: від договорів поставки продуктів до карток-розкладок готових страв.

– Це дуже цікаво та корисно, ми на власні очі побачили, як готують їжу для наших дітей, – поділилася своїм враженням Рижова А.В., представниця батьківської громадськості групи №4.

– Таке серйозне ставлення до організації харчування вражає та заспокоює. Ми впевнені, що наші діти будуть нагодовані вчасно, корисно та смачно, – висловила свої враження Голішенко Т.П., група №2.

Дякуємо представникам батьківської громадськості за участь в комісії та за високу оцінку роботи харчоблоку!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *