IMG_20200602_093625

Звіт завідувача ДНЗ №270 “Іскринка” Сукач Наталі Петрівни за 2019-2020 н.р.

Posted on Posted in Будні

Відео звіт завідувача ДНЗ №270 “Іскринка” Сукач Наталі Петрівни за 2019-2020 н.р.

Познайомитися з текстом звіту можна тут

Поширити посилання:

6 thoughts on “Звіт завідувача ДНЗ №270 “Іскринка” Сукач Наталі Петрівни за 2019-2020 н.р.

  1. Я благодарна руководителю детского сада Сукач Н.П. за тяжёлый труд! Она обладает стратегическими способностями, умеет правильно организовать деятельность подчинённых, проявляет высокий уровень профессионализма, создаёт нормальный психологический климат в саду, учитывает мнение родителей, стремится установить контакт с ними. Вот таким должен быть руководитель! Каким являетесь Вы! Здоровья и процветания!

    Выпускники, мама Юлия

  2. Оцениваем работу руководиля Натальи Петровны на высоком уровне ! Нам в детском саду комфортно и уютно , благодарим за профессиональных воспитателей!

  3. Насичений, яскравий, але цікавий був рік! Завдяки нашій команді вийшло все, що планували! Не зупиняємося на досягненому!Тільки вперед!!!!

  4. Щиро дякую колективу ДНЗ за високий професіоналізм, творчу працю, не байдуже ставлення до дітей. Бажаю наснаги, натхнення, успіхів та подальшого розвитку.

  5. Ми сьогодні радіємо успіхам дітей і пишаємося їхніми досягненнями в дитячому садку. Для батьків так важливо бути впевненим в надійності рук, в які він віддає свою дитину. Дітки з радістю поспішають сюди вранці. Значить, ви відмінний керівник, шановна Наталя Петрівна! Бажаємо вам творчих і педагогічних перемог і здорових, щасливих вихованців. Нехай успіх супроводжує всі Ваші добрі справи та починання. Хочемо висловити подяку завідуючій дитячого садка – Наталі Петрівні та нашим вихователям – Галині Анатоліївні та Ользі Михайлівні. Дуже вам вдячні.

  6. Вдячний завідуючій, Сукач Наталі Петрівні за високий професіоналізм. Окремі слова подяки вихователям та всьому колективу дитячого садка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *