IMG_4656-1024x683

Звітувались на відмінно

Posted on Posted in Свята

22 та 23 квітня в дитячому садку пройшов звітний фестиваль дитячої творчості. В перший день гостями фестивалю були батьки вихованців, в другий – завідувачі ДНЗ та ЗНВК району, головні спеціалісти та начальник територіального відділу освіти Шевченківського району Перепелиця Н.Є.

image13

В цьому році колектив педагогів та дітей презентував на розсуд глядачів фантастичну історію “Як козаки фарби мирили” за мотивами улюбленого українського мультфільму про козаків.  Перед головними героями дійства, запорозькими козаками Чубом, Галушкою та Малим постала непроста задача, довести, що світові потрібні всі кольори, що кожен з них важливий та неповторний.

Тож глядачі милувалися квітучим полем з червоними мальвами, блакитним небом та відважними моряками, із задоволенням спостерігали за “суперечкою комах” у зеленій травичці, а жовтенькі курчата викликали розчулення у всіх присутніх. Апофеозом свята стала фінальна пісня “Це моя Україна” у виконанні завідувача ДНЗ Наталі Петрівни за підтримки всіх маленьких учасників фестивалю.

“Переглянутий фестиваль викликає почуття гордості за  дітей, вихователів, всіх членів колективу ДНЗ, – image10висловила свої враження начальник ТВО Наталя Євгенівна Перепелиця, – Дуже важливо в наш час не просто говорити про патріотизм, а давати дітям відчути важливість материнської любові, красу рідної землі, повагу до української мови, захоплення народними традиціями”.

“Для мене це перший фестиваль такого рівня, – відмітила головний спеціаліст ТВО Рожко Ганна Ігорівна, – Дякую Наталі Петрівні та всьому колективу ДНЗ за сміливість ділитися своїми досягненнями з колегами, показувати свою роботу, викликати такі щирі сльози радості, співпереживання, розчулення”.image15

“Цей дошкільний заклад завжди демонструє високий рівень своєї роботи, – зауважила методист-координатор ІАМЦ м. Запоріжжя Тарновська Ярослава Степанівна, – сьогодні ми побачили ще одне свято, в якому з’єдналися  різні форми роботи з дошкільниками, пріоритетні задачі колективу: патріотичне, морально-етичне виховання та формування медіаграмотності”.

image12

Голова РОП Шевченківського району Куниця Наталя Іванівна також висловила своє захоплення дитячою творчістю: “Для мене, як для людини, яка довгий час працювала в школі, такі дитячі свята справжнє диво. Було помітно, що маленькі артисти відчували відповідальність покладену на них, вони із гордістю представляли свій дошкільний заклад”.image09

Крім того, до творчого звіту була влаштована виставка дитячих та дорослих робіт “Козацькому роду нема переводу”, яку із задоволенням відвідали гості фестивалю.

Спостерігаючи за маленькими та дорослими, які наперебій ділилися своїми враженнями від підготовки до фестивалю та самого дійства – однозначно приходиш до висновку, що наша робота, всі наші зусилля були не марними, адже щирі емоції, почуття гордості, навіть сльози – і є тією найвищою оцінкою, якої ми прагнули.

IMG_4632

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *