IMG_3836

Звіт завідувача

Posted on Posted in Будні

5 червня відбулися загальні збори трудового колективу та батьківської громадськості дошкільного закладу, на яких завідувач ДНЗ Сукач Наталя Петрівни звітувала про роботу колективу за 2014-2015 навчальний рік. На зборах були присутні педагоги, обслуговуючий персонал та члени групових батьківських комітетів, всього 37 осіб.

Звіт був проілюстрований слайдами презентації, присутні могли бачити діаграми, графіки,порівняння показників з минулим роком.

Завідувач розповіла про роботу всіх служб закладу, про досягнення дошкільників, вихователів. Після виступу Наталі Петрівни слово надали присутнім. І батьки, і члени колективу висловили подяку завідувачу за роботу, за турботу, за небайдужість.IMG_3862

“Ми дуже вдячні Наталі Петрівні, – сказала під час виступу голова батьківського комітету групи №3 Комисєва Ганна Ігорівна, – вона завжди готова підтримати будь-яку ініціативу батьків”.

“Наталя Петрівна – це зразок сучасного керівника, вона енергійна, справжній професіонал, – відмітила член батьківського комітету групи №2 Левченко Інна Олександрівна, – ми дуже пишаємося своїм дитячим садочком, і вважаємо його найкращим в IMG_3865районі”.

“Я хочу подякувати всьому колективу за Вашу роботу, – сказала представник батьківського комітету групи №4 Третяк Олена Олександрівна, – ми приводимо в дитячий садочок малечу, яка нічого не вміє, не знає, а ви випускаєте розумних, кмітливих, допитливих дітей”.

“Після декретної відпустки у мене не стояло питання чи повертатися назад на роботу, чи шукати щось інше, – поділилася своїми думками вихователь Рєзнік Наталя Костянтинівна, – я з радістю повернулася  в свій колектив, до свого керівника”.

IMG_3907

Після виступів було оголошено таємне голосування, під час якого присутні повинні були оцінити роботу керівника як задовільну чи незадовільну. Після підрахунку голосів отримали єдино можливий варіант – “Роботу керівника ДНЗ №270 Сукач Наталі Петрівни вважати задовільною”.

Інакше й бути не могло, бо наш заклад й справді найкращий!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *