1337323562_d6eef56c73c8

“Мій улюблений герой мультфільму”

Posted on Posted in Будні

З 20 листопада в нашому садочку розпочала свою роботу виставка дитячої та дорослої творчості “Мій улюблений герой мультфільму”. Чому саме ця тема стала провідною для виставки? Той, хто постійно слідкує за нашими новинами, знає, що колектив вже другий рік працює над впровадженням медіаосвіти в освітній процес ДНЗ. А найулюбленішим медіа жанром дітей – є, звичайно, мультфільм. Ми запропонували батькам разом з дітьми поділитися своїми вподобаннями.

Щодня виставку відвідують – вдень діти з вихователями, а ввечері – діти приводять батьків. Приємно слухати, коли дитина розповідає своїм батькам про все, що вдень дізналася від вихователя. Це працює!!!

Тематика робіт вражає: тут і крокодил Гена з Чебурашкою, і Колобок, і  Страшило з “Чарівника Смарагдового міста”. Однак,  найпопулярніші серед дітей, звичайно, “Фіксики”, “Смішарики”, “Баранчик Шон”, “Свинка Пепа” та інші.

Ця виставка, і робота з впровадження медіаосвіти зокрема, спрямована на те, щоб батьки замислилися та звернули увагу на те, що дивляться їх малюки. Ми не проти мультиків, ми проти безконтрольного перегляду.

Можливо, попрацювавши над малюнком чи поробкою для виставки, батьки стануть уважнішими до вподобань своїх дітей

Фото робіт можна переглянути на сторінках груп.

 

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *