oboik.ru_59749

Осінь – чарівна казка

Posted on Posted in Свята

Вже традиційно, в кінці жовтня, в дошкільному закладі пройшли осінні свята. Кожна вікова група  подарувала глядачам справжню осінню казку. Молодші дошкільнята танцювали в осінньому лісі, збирали листочки, каштани, гриби та дізналися, як звірі готуються  до зими. IMG_6116А їхня гостя – красуня Осінь, подарувала зайчикові біленьку шубку, а малятам – смачнющі яблука.

Вихованці середніх груп відправилися в казку “Дюймовочка”, познайомилися з мешканцями лісу: веселими жабенятами, справжнім джентльменом – жуком, господинею – польовою мишкою, побували в осінньому полі, що колоситься золотим колоссям, провели в теплі краї журавликів. Все свято дітей супроводжувала казкова гостя Осінь, яка в кінці свята IMG_4571почастувала маленьких артистів осінніми гостинцями.

Старші ж дошкільники допомагали Осені відшукати святкову сукню. вони шукали її і в осінньому лісі, і у косарів в полі, і на веселому ярмарку. Щоб розрадити гостю, діти показували веселі сценки, грали в ігри та танцювали запальний гопачок. Врешті-решт, Осінь знайшла святкову сукню,  а діти отримали подарунок на загдку.

Пограємо з Осінню          Не пасли задніх й найменші мешканці нашого садочка. Вони також вітали осінь віршами, піснями, хороводами.

В цілому свята пройшли на високому рівні! Тож, очікуємо Нового року!

Всі фотографії зі свят Ви може переглянути на сторінках груп.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *