shutterstock_57756760

Наша розумниця!

Posted on Posted in Будні

Лена          18.04.2016 року оголошені остаточні результати VII Міської виставки педагогічних технологій. В номінації “Компетентнісна освіта: дидактичне наповнення” практичний психолог нашого закладу Момот Олена Борисівна отримала диплом ІІІ ступеня.

         На розгляд фахового журі Виставки в номінації «Дидактичне наповнення» було представлено 28 робіт педагогів з 24 навчальних закладів міста.

          Журі Виставки вказує на актуальну тематику представлених в номінації досвідів, які присвячено формуванню ключових та життєвих компетентностей дітей, використанню інформаційно-комунікаційних технологій, забезпеченню інноваційних підходів щодо психологічного супроводу та підтримки навчально-виховного процесу.

          Робота Олени Борисівни відповідає всім цим напрямам. За допомогою своєї програми педагог сприяє формуванню життєво необхідних компетенцій дошкільників: соціально-комунікативної та морально-етичної. Вона активно використовує інформаційно-комункаційні технології, а що стосується інноваційності, то наша Олена Борисівна завжди відкрита для нового.

          Ми вітаємо нашу Олену Борисівну з перемогою! Хочемо побажати натхнення, нових творчих здобутків, успіхів в опануванні фаху та щасливої жіночої долі! Так тримати!

          Якщо Ви, раптом, ще не познайомилися з роботою Момот О.Б., зайдіть на її сторінку на сайті. І ласкаво просимо у світ доброї української мультиплікації.

Програма “Мультиманія” в дії.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *