familia

Школа для батьків – 2016

Posted on Posted in Будні

IMG_8294     За традицією, на останньому тижні травня в дошкільному закладі відбулися збори в рамках “Школи для батьків”. На зустрічі були запрошені батьки дітей, які тільки-но стають нашими вихованцями. Цього року відбулося дві зустрічі: одна – для груп раннього віку, друга – для дітей молодшого дошкільного віку.

     Програма Школи цікава та різноманітна. Батьки переглянули  відео візитну картку дошкільного закладу, познайомилися з вихователями груп, які будуть відвідувати. Про основні правила перебування в дошкільному закладі присутнім розповіла IMG_8293вихователь-методист Палайда Т.І. На питання “Як полегшити процес адаптації дошкільнят?” дала відповідь практичний психолог Момот О.Б. Перед батьками виступила голова батьківського комітету дошкільного закладу Третяк Н.В. На всі питання щодо влаштування дітей в садочок, оформлення документів, розподілу груп, вартості харчування відповіла завідувач ДНЗ Сукач Н.П. Батьки отримали кольорові буклети з корисною та цікавою інформацією.

     Наприкінці зустрічей батьки відвідали з екскурсією групу №5 – ранній вік та групу №8 – молодший дошкільний вік.

     Ми сподіваємося, що батьки нових вихованців стануть активними, не байдужими членами нашого дружного дитячо-педагогічно-батьківського колективу ДНЗ №270 “Іскринка”.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *