Marketing-Analysis

Звіт завідувача – 2016

Posted on Posted in Будні

20160527_161222        27 травня 2016 року  відбулися загальні збори трудового колективу та батьківської громадськості, присвячені звітуванню завідувача дошкільного навчального закладу Сукач Наталі Петрівни про роботу колективу за 2015-2016 навчальний рік. На зборах були присутні педагоги, обслуговуючий персонал та члени групових батьківських комітетів, всього 44 особи. Запрошена головний спеціаліст територіального відділу освіти Шевченківського району Татаринцева Валентина Миколаївна.

Завідувач розповіла про роботу всіх служб закладу, про досягнення дошкільників, вихователів. Після виступу Наталі Петрівни слово надали присутнім. І батьки, і члени колективу висловили подяку завідувачу за роботу, за турботу, за небайдужість.

“Ми дуже вдячні колективу за їх нелегку працю, за їх прагнення виховати в наших дітях найкращі риси, вкласти в них часточку себе. А Наталі Петрівні вдячні за те, що такі педагоги довго й плідно працюють в нашому закладі, за їх підтримку і заохочення, – сказала під час виступу голова батьківського ДНЗ Третяк Н.В.20160527_164642

Слова подяки висловила представник батьківського комітету групи №7 Азарова Я.Є.: «Я з гордістю представляла колектив дошкільного закладу в комісії під час державної атестації, всі члени комісії відзначили відповідальну роботу колективу з усіх напрямків діяльності під керівництвом завідувача ДНЗ. Мені було дуже приємно, я неабияк пишалася досягненнями нашого садочка, а сьогодні Наталя Петрівна підтвердила це своїм звітом!»

“Я хочу подякувати всьому колективу за Вашу роботу, – сказав представник батьківської громадськості групи №3 Данилов В.О., – одна справа, коли ти просто приводиш та забираєш дитину з дитячого садка, зовсім інша, коли ти бачиш яку неймовірну роботу виконують педагоги протягом року. Слова величезної вдячності вихователям групи №3 та всьому дружному колективу дошкільного закладу на чолі із Сукач Н.П.”.

Не залишилися в стороні й вихователі ДНЗ. Виступи Коробкіної І.Б., Коваленко Г.А., Яковенко М.І. були сповнені словами вдячності колегам за взаємодопомогу та взаєморозуміння та завідувачу ДНЗ за підтримку та натхнення.

20160527_165202«Ми просто працюємо, – сказала практичний психолог Момот О.Б., – а Ви зібрали всі наші досягнення та показали як ефективно, творчо і злагоджено ми працюємо. Дякуємо Вам за небайдужість».

«Сукач Н.П. – це зразок сучасного висококваліфікованого керівника, який турбується за свій колектив, який сприяє професійному зросту свої колег, який захищає їх інтереси, – сказала головний спеціаліст ТВО Татаринцева В.М.

Після виступів було оголошено таємне голосування, під час якого присутні повинні були оцінити роботу керівника як задовільну чи незадовільну. Після підрахунку голосів отримали єдино можливий варіант – «Роботу керівника ДНЗ №270 Сукач Наталі Петрівни вважати задовільною».

Наостанок зі словами подяки колективу ДНЗ виступила завідувач Сукач Н.П.: «Все чого ми досягли в цьому році – це Ваша заслуга, без Вашої роботи, Вашої творчості, активності не було б таких результатів!»

Інакше й бути не могло, бо наш заклад й справді найкращий!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *