Презентация1

Заговори, щоб я тебе побачив!

Posted on Posted in Будні

Від того наскільки грамотно, впевнено та красиво говорить дитина залежить, чи будуть її слухати та чи почують, що вона хоче сказати. Ця навичка дуже важлива для дітей вже, починаючи з дошкільного дитинства.

_DSC51429 лютого в нашому дитячому садку був проведений районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Виявили бажання взяти участь в такому непростому конкурсі 9 дошкільників зі старших груп.  Теми виступів діти обирали самостійно, про що хочуть розповісти також пропонували самі, батьки та вихователі лише допомогли трохи оформити дитячі розповіді. Оцінювало дітей журі районного етапу: методист РМК територіального відділу освіти Шевченківського району Тарновська Я.С. та музичний керівник ДНЗ №196 Овчатова І.Л.

Діброва Тетянка, вихованка групи №6 «Дзвіночки», підготувала розповідь про свою улюблену книжку та_DSC5106 про те, що вона хоче сама написати книжку.

Яна Слівканич, вихованка групи №2 «Усмішка», розповіла про своїх друзів, про те як вони проводять вільний час. З обличчя дівчинки не сходила посмішка, вона з такою теплотою згадувала своїх друзів, їхні витівки.

Виступ Найдьон Ані, вихованки групи №2 «Усмішка», був присвячений її майбутньому. Виявилося, що вона хоче стати зіркою та виступати на великій сцені.

Пашаєва Саша, вихованка групи №2 «Усмішка», з чарівною посмішкою розказала про себе й про те, що б вона зробила для тварин, якби стала чарівником. Вона би подарувала їм міцний дах над головою, сімю, що любить та піклується та повний животик різних смаколиків.

Черних Евеліна, вихованка групи №2 «Усмішка», продемонструвала своє вміння перевтілюватися. Вона не _DSC5113просто розповіла про себе, а зіграла монолог Оксани з «Вечорів на хуторі біля Диканьки» М.В.Гоголя.

Тетянка Чкан, вихованка групи №2 «Усмішка», підготувала гумористичну розповідь про те, чому в дитячому садочку краще, ніж у школі.

В своїй прихильності до дитячого садочка, до любимого вихователя, друзів та рибних котлеток зізналася Косарєва Віка, вихованка групи №2 «Усмішка».

А Попенець Денис, вихованець групи №2 «Усмішка», розповів, що дуже хоче стати режисером. І не дивно, в його групі стільки талановитих дівчат, з ними можна стати відомим режисером та врешті-решт отримати Оскара.

Ось такі вони наші маленькі талановиті оратори! Ми дуже пишаємося своїми «іскринками» та бажаємо їм досягти всього, чого вони намріяли!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *