3d_full_spectrum_unity_holding_hands_concept

Разом ми зможемо більше!

Posted on Posted in Будні

13 квітня в ДНЗ №270 відбулася зустріч членів місцевого осередку м. Запоріжжя ВГО «Асоціація IMG_1359працівників дошкільної освіти». Голова осередку, завідувач ДНЗ №270, Сукач Наталя Петрівна радо зустріла колег з інших дошкільних закладів. Нарешті наш осередок не просто зафіксований на папері, а реально почав працювати. Листи із запрошенням вступити в Асоціацію були розіслані в усі дитячі садочки міста, а відгукнулися лише 4. Однак, ми вважаємо, що це найкращі.

Протягом зустрічі Наталя Петрівна познайомила присутніх із основними завданнями Асоціації, метою її діяльності, значними досягненнями правління АПДО. Також голова осередку поділилася своїми враженнями від участі в Координаційній раді, яка пройшла в лютому 2017 року в м. Києві. Педагоги із цікавістю переглядали фото столичних дошкільних закладів.

Практичний психолог ДНЗ №270 Момот О.Б. розповіла про свою участь в Психологічній студії, яку організувала Асоціація спільно з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка НАПН України.

В кінці зустрічі Сукач Н.П. урочисто вручила всім новим членам місцевого осередку м. Запоріжжя членські квитки Асоціації працівників дошкільної освіти.

Шановні колеги! Приєднуйтесь до нас, разом ми зможемо досягти набагато більше!

Поширити посилання:

2 thoughts on “Разом ми зможемо більше!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *