o_1budh5obe1mgv1k2nvbe1hvq3ava

Мрії збуваються!

Posted on Posted in Свята

08 листопада 2017 року в нашому дошкільному закладі відбулося урочисте свято, присвячене відкриттю модернізованого харчоблоку.

IMG_0315Своє свято ми назвали – «Мрії збуваються!», тому що мрія про новий, світлий, сучасний харчоблок, з потужним електронним обладнанням супроводжувала нас не один рік. Адже, протягом 35 років на харчоблоці не проводився капітальний ремонт, обладнання підлягало лише ремонту та частковій заміні.

І ось, 7 червня 2017 року, за дорученням уряду Німеччини, німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ розпочалися роботи щодо капітального ремонту харчоблоку ДНЗ.

Це яскрава подія для наших головних мешканців – дошкільнят, які із нетерпінням очікували відкриття рідного дитячого садочка із новим сучасним харчоблоком. Цю подію чекали і батьки дітей, адже відкриття такого рівня сприятиме покращенню харчування дітей, дитяче меню стане ще кориснішим, збалансованішим та готуватиметься в рази швидше.o_1budh66ms1uvqjqli0s5f5ikc2c

За дорученням уряду Німеччини німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ забезпечено повне відновлення роботи харчоблоку ДНЗ, а саме:

– проведено ремонтні роботи будівельною кампанією «Бізнес Строй Компані», директор Щербаков Дмитро Володимирович: виділені кімнати для роздягальні та санвузла для працівників кухні, відремонтовано дах харчоблоку, замінено вікна на металопластикові, двері, стіни та підлога харчоблоку оздоблені кахлем, змонтована нова вентиляційна система, відновлені мережі водопостачання та каналізації, повністю оновлена та посилена електромережа, відремонтований коридор ДНЗ;

– харчоблок забезпечений сучасним технологічним обладнанням.

Учасниками  урочистого заходу стали:

–  заступник міського голови м. Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров А.І.

– менеджер проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО»  Флітер Олег

– координатори проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Лосев Євген,  Кравченко Олег, Яндюк Андрій

– начальник територіального відділу освіти Шевченківського району Перепелиця Н.Є.

– голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Шевченківського району Куниця Н.І.

– методист районного методичного кабінету територіального відділу освіти Шевченківського району Тарновська Я.С.

– депутат Запорізької міської ради Молчанов М.М.

– депутат Запорізької міської ради Гараненко Р.С.

– вихованці дошкільного закладу, педагоги та батьки.

o_1budh66ms1oje17uc1fekq8d1aau2bДітвора сказала слова вдячності дорослим, які перетворили мрію на реальність. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач ДНЗ Сукач Наталя Петрівна, вона висловила подяку за плідну роботу організаторам та виконавцям проекту. Цікаво було передивлятися фотографії харчоблоку ДО та ПІСЛЯ.  Про важливість інвестування в розвиток освітніх закладів сказав заступник міського голови Пустоваров А.І. Менеджер проекту «Розвиток соціальної інфраструктури України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО»  Олег Флітер зауважив, що “… дуже приємно бачити радісні обличчя дошкільнят та працівників закладу, тож своєю роботою ми дуже задоволені!”

Зі словами привітання звернувся до присутніх депутат Запорізької міської ради Молчанов М.М., він подякував за небайдужість та зауважив на важливості вкладати в дитинство, а ще – подарував дошкільному закладу сучасний принтер.

Наприкінці свята всіх гостей запросили на харчоблок, де вони власними очима побачили нове обладнання, красунь кухарів нашого харчоблоку та занурилися в атмосферу приготування смачного обіду. Свято пройшло вдало та цікаво, а головне, що наші малюки отримали новий, сучасний харчоблок, а з ним смачне, збалансоване, раціональне харчування.

Репортажі з місцевих телеканалів: ТВ5 та Телеканал Z

А якщо Вам цікаво подивитися на наш хорчоблок ДО та ПІСЛЯ – заходьте сюди.

Як кожна група знайомилася із новим харчоблоком, можна переглянути на сторніках груп.

Поширити посилання:

4 thoughts on “Мрії збуваються!

  1. Все вдалося, дуже яскрава подія. Діти та співробітники садочка були на висоті. Приємно, коли результат відповідає сподіванням.

  2. Яскрава подія у житті нашого садочка!!!!Скільки вкладено турботи,скільки зроблено роботи!!! Іскринка -найкраща!!!!!

  3. Вітаю з видатною подією, таким сучасним модерновим оновленням! Знаю, що це не перша Ваша мрія, що збулася. Бажаю, щоб усі наступні плани і проекти були реалізовані у чудовому садочку “Іскринка”! З повагою Людмила Шульга.

  4. Я дуже рада, що дошкільними закладами зацікавилися органи влади. І дуже щаслива за свій садочок, бо професійний шлях розпочинався саме в цьому закладі. Бажаю вам успіхів!!!! Не хай і далі мріїї здійснюються))))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *