1505298650_Povar

Диво-місто, майстер класи та ще багато цікавого

Posted on Posted in Свята

17 листопада, з невеличким запізненням, зате з величезним успіхом, в дошкільному закладі пройшов IMG_0482«Осінній ярмарок». Цього року захід був присвячений різним професіям. В музичній залі розгорнулося «Диво-місто». На порозі діти та їхні батьки могли познайомитися із картою міста та визначитися із маршрутом. На ресепшен Диво-міста дошкільнята отримували свою першу в житті Трудову книжку та відправлялися опановувати професії. Можна було попрацювати лікарем у Лікарні №1: тут діти вчилися забинтовувати руки, голови та пальці, перевіряти зір, вимірювати зріст та вагу, набирати ліки у шприц та багато іншого.

На Будівельному майданчику Диво-міста дуже жваво йшла робота. Будівельники зводили будинки, мости та інші архітектурні дива.

В наш час дуже важливо мати привабливий та стильний вигляд. В цьому наші дошкільнята змогли попрактикуватися в Салоні краси та Будинку моди Дива міста. Модні зачіски, макіяж – в Салоні краси та стильний одяг, аксесуари і, звичайно, подіум – в Будинку моди.

Дуже популярною стала Геологічна експедиція, в якій юні геологи шукали різноманітні скарби та корисні копалини.

Попрацювавши в будь-якій професії Диво-міста діти отримували штамп в своїй Трудовій книжці та чесно зароблену зарплату, яку потім залюбки витрачали на різні милі дрібнички.

Найбільша черга в Диво-місті стояла до Майстерні аквагриму, де вихователь Олена Юріївна Пермінова розмальовувала дитячі обличчя за їхнім бажанням.IMG_0538

Вдосталь напрацювавшись, гості ярмарку відправлялися в Кафе «Смаколики», де їх очікувала смачна та духмяна випічка та напої. Відвідували різноманітні майстер класи, їх цього року було три: «Браслети дружби» (проводила практичний психолог ДНЗ Олена Борисівна Момот), «Поробки із дисків» (проводила вихователь Людмила Іванівна Вельможко) та «Таємниці паперу» (проводила вихователь Катерина Вікторівна Казанцева). Багато відвідувачів було й на ярмарку-продажу поробок. Чого там тільки не було: і картини та рамки із природного матеріалу, різноманітні фігурки, виконані в різних техніках, прихватки та кошики і, навіть, Замок справжньої принцеси.

Задоволення від ярмарку отримали і діти, і дорослі. Чудово, що саме такі заходи стають традиційними в нашому садочку. Сподіваємося наступного року наш, вже традиційний, Ярмарок стане ще більш різноманітним та цікавим.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *