Z-novym-rokom-ta-rizdvom-8-1-4-2

Новорічні дива

Posted on Posted in Свята

Протягом останнього тижня грудня дітвора веселилася на новорічних ранках, які в кожної групи були по-своєму яскравими, цікавими та звичайно чарівними. Куди ж без чарів на Новий рік!

Першими розпочали новорічний марафон найменші мешканці садочка. Вони із задоволенням танцювали, співали пісні, зустрічали Діда Мороза та Снігуроньку.

IMG_0765Молодші вихованці на своєму святі допомагали Сніговичку відшукати його ніс. Вони й на поїзді мандрували, й в літаку літали, й пішки долали різні перешкоди. Лісові звірята дуже хотіли допомогти сумному Сніговику та пропонували замість носика хто шишку, хто горішок, хто сніжинку. Та справжній носик допоміг відшукати, звичайно, головний чарівник Нового року – Дід Мороз.

Діти середніх груп познайомилися на святі із відомою пустункою – Машею. Разом з нею вони зустрілися із красунею Зимою, яка подарувала їм чарівну скриньку, що виконує бажання. В першому бажанні веселі гноми, за допомогою своїх чарівних ліхтариків засвітили новорічну ялинку. Потім скринька запросила на свято казкових героїв і, звичайно, Діда Мороза та Снігуроньку.IMG_0926

Старші дошкільники отримали чарівне перо Жар-птиці, за допомогою якого потрапили на новорічний карнавал. Але підступна Баба Яга разом із розбійниками забрали у дітей перо. На допомогу знову прийшов Дідусь Мороз.

За свої старання всі діти отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки.

Свята вийшли на славу! Діти були в захваті від костюмів, музики, сюрпризів. Батьки, ніби то, самі перетворилися на дітей та із величезним задоволенням брали участь у святах.

Ми всіх вітаємо із новорічним та різдвяними святами та бажаємо, щоб в нашому житті завжди залишалося місце для дива!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *