full

Дружна родина – щаслива дитина!

Posted on Posted in Будні

2Протягом січня-лютого в дошкільному закладі проводилася робота щодо формування родинно-побутової компетенції дошкільників. Саме таку задачу обрали для себе педагоги цього навчального року.

В рамках роботи над цією задачею були проведені відкриті перегляди в групах молодшого та середнього дошкільного віку.

Дошкільнята групи молодшого дошкільного віку №6 разом зі своєю вихователькою Рєзнік Я.О. запросили педагогів на тематичне заняття з фізичної культури «Сімейні ролі». Дітвора протягом заняття приміряла на себе ролі своєї сім’ї: поспішали на роботу, як тато, виконували різноманітні хатні справи, як мама та стрибали й танцювали вже у власних ролях.

А вихованці середньої групи №8 та їх вихователь Браницька О.П. влаштували телевізійне ток-шоу «Моя сім’я», під час якого, діти розповіли про те, які їхні родини, хто що любить робити, хто про кого піклується. За допомогою мнемотаблиці дошкільнята складали розповіді про свою сім’ю. Телепередача вийшла дуже цікавою.

Діти цієї ж групи, але вже з вихователем Кириленко Л.В. вирушили у подорож до бабусі в село, де побачили старовинний український посуд. Бабуся розповіла, як та з чого раніше виготовляли посуд, як він використовувався. А діти допомогли бабусі склеїти розбитий посуд та зрозуміли, що зроблене людськими руками треба берегти, не псувати, не нищити.

Молоді педагоги Рєзнік Я.О., Браницька О.П. та Кириленко Л.В. хоча й дуже хвилювалися, продемонстрували достойні заняття, показали, чому навчилися самі та змогли навчити своїх малюків.

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *