Без названия

Талановиті “іскринки”

Posted on Posted in Будні

21 березня в закладі відбувся відбірковий етап районного конкурсу «Таланти Шевченківського району». 8Наші вихованці продемонстрували свої таланти поважному журі.

Першими виступали дівчатка зі старших груп №4 та 9 із солісткою Ходою Вікторією, вони заспівали пісню «Країна добра».

Всіх вразила своїм співом та неабиякою ніжністю Сластіна Софія з піснею «Мамочко моя». Дівчинка співала з такою любов’ю, що в залі ніхто не залишився байдужим.

Найменшою, але від цього не менш талановитою, стала вихованка молодшої групи Ксенія Хомяк, яка прочитала вірш С.Востокова «Макарона».

Група старших дошкільників затанцювали жартівливий танець «Малі кухарчуки», вони показали, що не тільки талановиті, а й дуже люблять своїх матусь і вміють їм допомагати.

Іванова Марійка із групи №9 «Ведмедик» прочитала вірш Д.Хармса «Врун».

Апогеєм міні концерту став виступ дівчаток групи №4 «Веселун» із танцем «Квітковий бум!».

В номінації «Образотворче мистецтво» були представлені 5 робіт:

«Скоро Великдень» Березняк Анна, група №4;

«Загадковий Космос» Малиш Вікторія, група №9;

«Лисичка-сестричка» Хода Вікторія, група №9;

«Зайчик-побігайчик» Плисак Кіра, група №9;

«Люся» Іванова Марія, група №9.

І члени журі, і глядачі в залі були вражені талановитими «іскринками». Будемо очікувати рішення журі, хто7 ж вийшов у фінал конкурсу «Таланти Шевченківського району»?!

Хочеться подякувати дітям за їх таланти, батькам за їх небайдужість, вихователям груп Матросовій Т.Б., Казанцевій К.В., Тютеревій Ю.В. за прагнення показувати найкращі досягнення своїх вихованців, музичному керівнику Линник І.О. за вміння віднайти та розкрити маленьких «іскринок». І, звичайно ж,  завідувачу ДНЗ Сукач Н.П. за підтримку будь-яких, іноді, навіть «божевільних», ідей.

Поширити посилання:

One thought on “Талановиті “іскринки”

  1. Наші маленькі,великі «іскринки»,вони талановиті,щирі,веселі!!!!З нетерпінням чекаємо рішення жюрі,але в нашому садочку наші мальта вже переможці!!!!!Так тримати!!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *